Targi
LINEAPELLE – MEDIOLAN

Najważniejsza międzynarodowa wystawa poświęcona skórze, dodatkom, komponentom, tworzywom sztucznym oraz modelom obuwia, galanterii skórzanej i odzieży.
System targów reprezentowany przez LINEAPELLE i związane z nim „niszowe” wydarzenia są wyrazem wysokiej jakości wystawiających się firm, ich wyjątkowego stylu i obsługi klienta.
Lineapelle charakteryzuje się stałym przywództwem w zakresie jakości i innowacji w stylu, co sprawia, że jest nieodzowny dla popytu na skóry i obuwia na całym świecie.

STYL & KABO II – BRNO

Międzynarodowe Targi Obuwia i Wyrobów ze Skóry KABO to najbardziej prestiżowy w Republice Czeskiej i Słowacji branżowy przegląd wyrobów czeskich oraz zagranicznych producentów obuwia.
W imprezie biorą udział nie tylko producenci obuwia i galanterii skórzanej, ale i międzynarodowi dystrybutorzy, oraz większość światowych marek obuwia.

POLSHOES – KRAKÓW I WARSZAWA

Jedne z najważniejszych targów branży obuwniczej w Polsce.
Na wydarzeniu swoje kolekcje prezentują producenci obuwia. Wśród bogatej oferty znajdują się buty sportowe, botki, trapery, mokasyny, sandały, kalosze, półbuty, baletki i kapcie.

EXPO RIVA SCHUH – GARDA

Expo Riva Schuh to najważniejsze międzynarodowe targi poświęcone światu obuwia objętościowego, zawsze łączące biznes, relaks i modę.
Z 38 krajami reprezentowanymi wśród wystawiających firm i wieloma gośćmi z ponad 100 różnych krajów, Expo Riva Schuh jest najważniejszą międzynarodową wystawą poświęconą obuwiu masowemu.

Galeria z targów

Targi06
Targi06
Targi04
Targi04
Targi05
Targi05
Targi03
Targi03
Targi02
Targi02
Targi01
Targi01
Targi09
Targi09
Targi07
Targi07
Targi08
Targi08
Algohex Facebook Icon
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this